Başarılı öğretmenler ödüllendirildi

Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam, yaptıkları çalışmalarda başarı gösteren öğretmenleri başarı belgesi ile ödüllendirdi.

Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam, yaptıkları çalışmalarda başarı gösteren öğretmenleri başarı belgesi ile ödüllendirdi.

Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam, Kozan Şehit Ziya Özkozanoğlu Ortaokulu´nda görev yapan Müdür Yardımcısı İsmail Altıntaş ve İngilizce öğretmeni Esin Ok Karkın´ın yaptıkları çalışmalardan dolayı başarı belgesi ile ödüllendirdi.

Kaymakam Şafak Gürçam, Şehit Ziya Özkozanoğlu Ortaokulu´nu ziyaret etti. Ziyaret kapsamında; Kozan Kaymakamlığı El Yapımı Patlayıcılar ve Mücadele Komisyonu´nda yaptığı çalışmalarla kendini gösteren okul Müdür Yardımcısı İsmail Altıntaş ve öğrencilere verdiği İngilizce dersi ile çocuklara İngilizce dersini ayrı bir sevdiren Yabancı Dil Öğretmeni Esin Ok Karkın´ı başarı belgesi ile ödüllendirdi.

Kaymakam Şafak Gürçam´a vermiş olduğu başarı belgelerinden dolayı teşekkür eden öğretmenler, almış oldukları belgeye layık olabilmek için görevlerini en iyi şekilde yerine getireceklerini ifade ettiler.

Kaymakam Şafak Gürçam, başarı belgesi verdiği iki öğretmene de bugüne kadar yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür etti. Bundan sonraki eğitim hayatlarında da aynı şekilde başarı göstererek eğitim çalışmalarına devam etmelerini temenni etti.

/resimler/2019-2/26/1616284551016.jpg/resimler/2019-2/26/1617015801842.jpg