“YENİDEN DİRİLİŞ”  KONSERİ

Kozan Ülkü Ocağı, Adana Ülkü Ocağı Başkanı Çağrı Korkut’un katılımı ile Kozan’da Yeniden diriliş konseri düzenledi. Konserde Milliyetçi sanatçı Atilla Yılmaz ve Emin Demir gençlerle bir araya geldi.

Kozan’da  Kozan Ülkü Ocakları Başkanı Harun Yılmaz ev sahipliğinde Yeniden Diriliş konseri düzenlendi. Konsere Adana Ülkü Ocakları Başkanı Çağrı Korkut, Kozan ülkü ocakları, meclis  üyeleri, MHP Kozan ilçe yönetimi, AK Parti Kozan ilçe yönetim kurulu üyeleri ve Gençlik Kolları Başkanı Enes Bekir Erkek ve çok sayıda davetli katıldı.

Adana Ülkü Ocakları Başkanı Çağrı Korkut Kozan’ın Milliyetçi Hareket Partisi ve Ülkü ocakları için önemine değinerek bağbuğ Alparslan Türkeş adana milletvekili seçilmiştir. Başbuğumuz Kozan milleti olarak kendini nitelendirmiş ve Kozanda doğan her çocuk milliyetçi doğar. Son dönemde ABD ülkü ocaklarına saldırıyorlar. Ülkü Ocakları 1968 Ruhi Kılıçkıran’la ve 20 şubat 2015 Fırat Çakıroğlu ile binlerce şehit vermiş, ve bugüne kadar binlerce şehit vermiş kutlu dualı şehitler otağının bulunduğu dünyanın en büyük gençlik hareketidir. Liderlerimizin öncülüğünde Milliyetçi Hareket Partisi en üst seviyeye taşıyacağız. Ne mutlu Türk’üm diyene ”dedi.

Konuşmaların ardından Milliyetçi sanatçı Atilla Yılmaz ve Emin Demir gençlerle bir araya gelerek vatan şarkılarını seslendirdiler.