AÇICI LASTİK´TEN SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ

Açıcı Lastik ve Brisa işbirliğinde sosyal sorumluluk projesi adı altında çiftçilere tarımda verimlilik uygulamaları hizmeti verilerek 1500 adet ücretsiz reflektör dağıtımı yapıldı.

Açıcı Lastik ve Brisa işbirliğinde sosyal sorumluluk projesi adı altında çiftçilere tarımda verimlilik uygulamaları hizmeti verilerek 1500 adet ücretsiz reflektör dağıtımı yapıldı.

Adana´nın dört ve Mersin´in bir ilçesine bağlı köylerde sosyal sorumluluk projesi adı altında çiftçilere reflektör dağıtılarak ziraat mühendisi eşliğinde çiftçilere bölgelerinde yetişen ürün çeşitlerine uygun tarımda verimlilik uygulamaları hakkında bilgi ve danışmanlık hizmeti verildi. Kozan´ın Arslanlı, Hamamköy, AyşeHoca, Acarmantaş, Bucak köyleri ile İmamoğlu´nun Koyunevi, Camili ve Ayvalı, Karataş´ın Bahçe, Bebeli ve Adalı Köyleri ile Ceyhan´ın Sarımazı, Kurt Kulağı ve Doruk Köyleri ile Mersin´in Tarsus İlçesi Atalar ve Bahşiş Köylerinde Açıcı Lastik ve Brisa işbirliğinde sosyal sorumluluk projesi adı altında düzenlenen etkinliklere Açıcı Lastik yetkilisi İş Adamı Ercan Açıcı ve Celal Açıcı´da eşlik ettiler. Toplam 4 ilçe ve 20 köyde düzenlenen etkinliklerde çiftçilere uygun tarım konusunda ziraat mühendisi eşliğinde seminer verilerek çiftçilere trafikte daha dikkatli olmaları konusunda da uyarılarda bulunup traktör römorklarına takılmak üzere 1500 adet reflektör Açıcı Lastik ve Brisa ekipleri tarafından römorklara monte edildi. Öte yandan proje kapsamında Karaisalı´nın Eğlence Köyü´nde de etkinlikler kapsamında 14 Mayıs Dünya Çiftçiler günü programı düzenlendi. Açıcı Lastik ve Brisa işbirliğinde Sosyal Sorumluluk Projesi adı altındaki gerçekleşen etkinliklere ilçe kaymakamları, köy muhtarları,  iş adamları, stk temsilcileri ve çok sayıda çiftçilikle uğraşan vatandaşlar katıldılar. Bölgelerinde kendilerini ziyaret eden Açıcı Lastik ve Brisa yetkililerine çiftçiler gerçekleştirmiş oldukları etkinlikten dolayı teşekkür ettiler.