Ağlamadan, borçlanmadan belediyeye araç kazandırdı

Borçlanmadan, ağlamadan iki buçuk milyon değerindeki iş makinalarını belediyeye kazandırdıklarını ifade eden Feke Belediye Başkanı Ahmet Sel, hizmet alanı ayrımı yapmadan çalışmalara devam edeceklerini kaydetti.

3. dönem üst üste seçilerek Feke halkının gönlünde ayrı bir taht kuran Ahmet Sel, belediye araç filosunu genişletmeye devam ediyor. Ahmet Sel, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşım ile de göndermelerde bulundu. Özellikle Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’a üstü kapalı gönderme yapan Ahmet Sel; “Borçlanmadan, işçi çıkarmadan en önemlisi de ağlamadan belediyemize yaklaşık 2,5 milyon TL değerinde iş makinalarımızı kazandırdık” ifadelerini kullandı.

İki buçuk milyonluk iş makinesi filosunda CSB’lerin ve greyderin olduğunu ifade eden Ahmet Sel, büyükşehir ve küçük şehir ayrımı yapmadan vatandaşın hizmet alabileceği her noktada Feke Belediyesi'nin olacağının altını çizdi.

Cumhur İttifakı'nın yaptığı çalışmalara ve önemine de değinen Ahmet Sel, Cumhur ittifakı olduğu sürece her şeyi başaracaklarını, kendilerinin çok büyük bir aile olduğunun da altını çizdi.

Feke Belediye Başkanı Ahmet Sel, yaptığı paylaşımda belediyeye kazandırılan araçların önünde fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi. Ahmet Sel’in sosyal medya üzerinden “borçlanmadan, işçi çıkarmadan, en önemlisi ağlamadan belediyemize araç kazandırdık” ifadeleri çok konuşulacak gibi duruyor.