Ak Parti İlçe Başkanı Kozan´dan Büyük İtiraf

Ak Parti Kozan İlçe Başkanı Abdulkadir Kozan geçmişte Ak Parti´ye oy vermediğini katıldığı mahalle toplantısında itiraf etti.

Ak Parti Kozan İlçe Başkanı Abdulkadir Kozan geçmişte Ak Parti´ye oy vermediğini katıldığı mahalle toplantısında itiraf etti.

AK Parti Kozan ilçe Başkanı Abdulkadir Kozan öyle bir cümle kurdu ki herkeste soğuk duş etkisi yarattı.

24 Haziran´da yapılacak olan seçimlerle ilgili AK Parti Kozan İlçe Başkanlığı zaman zaman bazı mahallelerde açık hava toplantıları düzenliyor. O toplantılardan biri de Salı akşamı Bağlar Mahallesi´nde yapıldı. Düzenlenen açık hava toplantısına AK Parti Kozan İlçe Başkanı Abdulkadir Kozan, Gençlik Kolları Başkanı Selçuk Cengiz, parti yönetimi ve partililer katıldı.

AK Parti Kozan İlçe Başkanı Abdulkadir Kozan burada bir konuşma gerçekleştirdi. 24 Haziran seçimleri ile ilgili vatandaşlardan oy istedi. Konuşmasının arasında bir cümlesi herkesin üzerinde soğuk duş etkisi yarattı. Abdulkadir Kozan ?bugüne kadar AK Parti´ye oy vermedim? dediği iddia edildi. Kozan bu cümleyi kullandıktan sonra toplantıya katılanlar da şaşkınlık meydana geldi. Cümlenin ardından herkes kendi arasında konuşmaya başladı.

Abdulkadir Kozan; ?bugüne kadar AK Parti´ye oy vermedim? diyerek neyi kastetti? Neden bugüne kadar AK Parti´ye oy vermedi? AK Parti´ye oy vermediyse neden AK Parti Kozan İlçe Başkanlığı´na getirildi? Bu cümleyi ağzından mı kaçırdı yoksa bilerek mi söyledi? İşte bu soruların cevabını herkes çok merak ediyor.

Ak Parti Kozan İlçe Başkanı Abdulkadir Kozan ?bugüne kadar AK Parti´ye oy vermedim? cümlesi herkeste şaşkınlık yaratırken, Ak Parti´ye yakın bazı kişiler; ?Bir adam tepeden inme başkan seçilirse olacağı bu. 24 Haziran´da yapılacak olan seçimlerde Ak Parti Kozan´da büyük bir kan kaybedecek. Çünkü, bazı arkadaşlarımız seçim çalışmalarına katılmak istediklerini belirttiler. Ancak, SKM görevlisi olmadıkları için geri çevrildiler. Bu ve buna benzer birçok hadise AK Parti´ye Kozan´da oy kaybettirecek. Abdulkadir Kozan, AK Parti Kozan İlçe Başkanlığı´na bazı milletvekillerinin desteği ile geldi? dediler.

Ayrıca, Abdulkadir Kozan´ın 2014 yılı yerel seçimlerinde Belediye meclis üyeliği için Kazım Özgan´ın kontenjan listesinde olduğu, 2016 yılına kadar AK Parti´ye herhangi bir üyelik kaydının olmadığı da ortaya atılan iddialar arasında.

Abdulkadir Kozan gaf mı yaptı? Bilerek mi söyledi yoksa istemeyerek ağzından mı kaçırdı? Merak konusu. Bu cümlesi siyasette önümüzdeki günlerde çok konuşulacağa benziyor.