ANKARADAKİ PATLAMADA BİR DE KOZANLI VARDI

Ankara´da yaşanan bombalı saldırıda hayatını kaybeden Fevzi Sert (45), ilçemiz Kozan´ da gözyaşları arasında toprağa verildi.

 

Ankara´da yaşanan bombalı saldırıda hayatını kaybeden Fevzi Sert (45), ilçemiz  Kozan´ da gözyaşları arasında toprağa verildi.

Ankara´da yaşanan terör saldırısında hayatını kaybedenlerden biri olan Hatay´ın İskenderun ilçesinde ki Devlet Demir Yolları (TCDDY) personeli Fevzi Sert´in cenazesi, yapılan işlemlerin ardından ilçeye bağlı Ayşehoca mahallesinde ki baba evine getirildi. Burada alınan helalliğin ardından bir süre omuzlarda taşınan cenaze, defnedilmek üzere bir traktör römorkuna konularak köy mezarlığına götürüldü. Cenazeye çok sayıda vatandaşın yanı sıra CHP ilçe başkanı Yusuf Karavelioğlu ve Sert´in İskenderun´dan gelen mesai arkadaşları katıldı. Kılınan cenaze namazı sonrası Sert´in cenazesi annesi Sultan ve Babası Hüseyin Sert´in bulunduğu köy mezarlığında gözyaşları arasında toprağa verildi.

3 Çocuk babası Fevzi Sert´in ailesinin uzun yıllar önce Tunceli ili Ovacık ilçesinden gelerek Kozan´a yerleştikleri, Fevzi Sert´in ise Kozan´da dünyaya geldiği öğrenildi.