Anahtar Kelimeler:  'Hepinizin emrindeyim'

Atlı, 'Hepinizin emrindeyim'

Kozan Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mustafa Atlı otogar esnafı ve şehiriçi dolmuşçuları ile bir araya geldi.

Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mustafa Atlı otogar esnafı ve şehiriçi dolmuşçuları ile bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundu. Anka Çay Evi’nde düzenlenen akşam yemeğinde bir araya gelen otogar esnafı ve dolmuşçular sorun ve şikayetlerini başkan Mustafa Atlı’ya bildirdiler.

Otogar esnafı adına konuşan Atilla Eroğlu; “Birlik ve beraberliğimize devam ediyoruz. Bundan sonra da devam edeceğiz. Başkanımızdan çok güzel şeyler bekliyoruz ve daha güzel şeyler olacağına da inanıyoruz. Şoförler Odası başkanımız yeterince bizlere sahip çıkıyor. Birlik ve beraberliğimizi Allah'ım daim eylesin. Otogar esnafı ve dolmuşçular olarak Mustafa Atlı başkanımızın yanındayız. İnşallah, bunu da başaracağımıza inanıyorum. Şoförler Odası Başkanlığı seçimi 4 senede bir değil her yıl olsun. Senede bir olsa her zaman bu şekilde bir araya geliriz. 4 yıl çok uzun bir süre. Oda başkanımızın zaman zaman bu tür toplantıları yapmasını istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Kozan Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mustafa Atlı; “Davetime katıldığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Hepinizin emrindeyim. Daha sık bir araya gelmek için sizlere söz veriyorum" ifadelerini kullandı.

Düzenlenen yemekli toplantıda Mustafa Atlı ve yönetim kurulu üyeleri otogar esnafı ve dolmuşçularla birebir ilgilendi. Sorun ve şikayetleri dinleyerek çözüm noktasında neler yapılabileceklerini konuştular. Düzenlenen toplantıya dolmuşçu esnafı ile otogar esnafının yanı sıra bazı oda başkanları da destek verdi.