Barbaros Evlilik Yolunda İlk Adımı Attı

Buket & Barbaros çifti evlilik yolunda ilk adımlarını attılar.

K.Ekspres- Buket & Barbaros çifti evlilik yolunda ilk adımlarını attılar.

Elit Balo Salonunda gerçekleştirilen nişan merasiminde davetliler salon dışına taştı.

Günay, Recai Ergün çiftinin kızları Buket ile Hüsne, Hayri Öztürk çiftinin oğulları Barbaros Öztürk yapılan görkemli nişan merasimi ile evlilik yolunda ilk adımlarını attılar.

Nişan merasimi iş, siyaset ve tanınmış birçok aileyi bir araya getirirken, gelin ve damadın salona girişi ile başlayan nişan merasimi gecenin geç saatlerine kadar devam etti.

Yeni çiftlerin nişan yüzüklerini Kozan Belediye Başkanı Musa Öztürk taktı.

Öztürk, nişan merasiminde ? Öncelikle 15 Temmuz darbe girişiminin ardından nişan ve düğün merasimlerine katılmıyordum. Ülkemde her gün şehit var iken eğlenmeyi kendime yakıştıramıyorum. Lakin bu tutumumu yeğenim Mustafa Barbaros Öztürk yıktı. Bu nedenle düğün veya nişan merasimlerine katılamadığım değerli dostlarımızdan huzurunuzda özür dileyerek, bu yeni çiftimize bir ömür boyu mutluluklar diliyorum. Bu işleri çok uzatmayın? dedi.

Kozan Belediye Başkanı Musa Öztürk yeni çiftlere bir dizi nasihatlerde bulunmasının ardından yüzüklerin kurdelesini kesti.

Yapılan nişan ve takı merasiminin ardından eğlenceye kaldığı yerden devam edilirken damat ve gelin hanımın aileleri misafirleri ile yakından ilgilendiler.