Anahtar Kelimeler: Belediye meclisinin . oturumu yapıldı

Belediye meclisinin 2. oturumu yapıldı

Kozan Belediyesi Ekim Ayı olağan meclis toplantısının ikinci oturumu Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan başkanlığında gerçekleştirildi.

Kozan Belediyesi Ekim Ayı Meclis Toplantısının 1. Oturumu pazartesi günü yapılmıştı. 2 oturumu Kozan Belediyesi meclis toplantı salonunda Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan başkanlığında yeniden toplantı. Düzenlenen toplantıda belediyenin 2022 yılı performans programı ile 2022 mali yılı ve izleyen iki yıl olan (2023 ve 2024) gelir ve gider taslak hazırlık bütçesinin görüşüldü. Meclis üyeleri görüşülecek taslak bütçe ile ilgili olarak komisyonların çalışma yaptıklarını, Perşembe günü saat 10.00'da yapılacak olan meclis toplantısında konunun meclis gündemine getirileceğini ifade ettiler. Düzenlenen meclis toplantısında zabıta Müdürlüğü ile Belediye İşletme ve İştirakler Müdürlüğü'nün 2021 yılı bütçesi 2022 yılının tahmini bütçe verileri de birim müdürleri tarafından meclis üyelerine anlatıldı. Meclis üyeleri birimlerin işleyişi ile ilgili olarak birim müdürlerine sorular sordular.

Kozan Belediyesi Ekim Ayı meclis toplantısının 3. Oturumu Perşembe günü saat 10.00'da Kozan Belediye başkanı Kazım Özgan başkanlığında gerçekleştirilecek.