Berber ve kuaför esnafına 3 ay ertelemeli kredi imkanı

Kozan Berberler ve Kuaförler Odası ile Denizbank Kozan Şubesi arasında imzalanan protokol ile birlikte oda üyeleri 3 ay ertelemeli 150 bin TL'ye varan düşük faizli kredi imkanından yararlanabilecek.

Kozan Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Zahide Azgın Denizbank Kozan Şubesi yetkilileri ile karşılıklı olarak imzaladığı protokol ile Kozan'daki berber ve kuaför esnafının ihtiyaçlarının karşılanması noktasında 3 ay ertelemeli %1,85 faiz oranı ile 150 bin TL'ye varan taksitli kredi imkanı sunuluyor. Avantajlı komisyon oranı ile denizpos (güncel takas oranı 1,60) işlemide gerçekleştirilecek. Protokolde bonus business kartları 500 %0 faizli 6 ay vade ile taksitli nakit avans çekme imkanı da ayrıca masrafsız bir şekilde sunulduğunun altı çizildi.
Kozan Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Zahide Azgın; "Kozan Berberler ve Kuaförler Odası ve üyeleri olarak pandemi sürecinde zor günler geçirdik. Birçok esnafımız bu zor süreci en ağır şartlarda geçirdi. Hala da pandeminin etkisi geçmiş değil. Esnaflarımızın ihtiyaçlarının giderilmesi için Denizbank Kozan Şubesi ile odamız arasında karşılıklı protokol imzaladık. Düşük faizli 3 ay ertelemeli 150 bin TL'ye varan kredi kullanımı ile ilgili olarak karşılıklı imzalar attık. Kozan’ımıza ve bütün üyelerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.