Bilgili, ‘Kriz senaryoları üzerinden oynanmak istenen oyunlara asla müsaade etmeyeceğiz’

Ak Parti Kozan İlçe Başkanı Yusuf Bilgili. ‘Kriz senaryoları üzerinden oynanmak istenen oyunlara asla müsaade etmeyeceğiz’

AK Parti Kozan İlçe Başkanı Yusuf Bilgili, gündeme ilişkin yaptığı değerlendirme de bugüne kadar mazlumların sesi olmaktan asla vazgeçmeyen ve Ortadoğu’yu bataklığa çevirmek isteyen tüm güçlere Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın  dimdik durarak “One minutes” hatırlatması ile cevap verdiğini kaydetti.
Nerede bir mazlum ve Müslüman ülke varsa Türkiye her zaman mazlumların yanında olmuştur diyen Başkan Bilgili şunları kaydetti ; 
“ Ortadoğu emperyalizm bataklığına çevrilmek için binlerce masum insanın canına acımadan katleden güçlerin hedefi  Türkiye’dir.  Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde ülkemiz tüm güçlere boğun eğmeden gereken cevabı veriyor ve mazlumların yanında devlet gücü ile yer alıyor.
Son günlerde ekonomik saldırlar ile hedef gösterilen ülkemizde emperyalizm uşakları Türk milletinin hiçbir şekilde eğilmeyeceğini, milli şuur ile mücadele edeceğini bilmedir. Biz’de Kozanlı vatandalar olarak bereketli toprakları vatansever duruşu ile Kurtuluş mücadelesinden bu yana devletin yanında olmuş esareti kabul etmeyen tarihi ilçemizden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve bakanlarımızın bu onurlu ve milli mücadelesinde yanlarında olduğumuzu belirtiyoruz.
Türkiye yükselmeye devam edecek ve “Millet siyaseti”mize karşı “lejyoner siyaseti” ile karşı çıkanların propagandalarının gerçek amacını milletimiz görmektedir. Kriz senaryoları üzerinden ülkemiz üzerinde oynanmak istenen  oyunlara  asla müsaade etmeyeceğiz” dedi.