CHP Olağan Kongresinde 246 Delegeden 144´ü Oy Kullandı.

CHP´de Karaoğlu İle 2. Dönem

Cumhuriyet Halk Partisi Kozan İlçe olağan kongresi yapıldı.

Gerçekleşen kongrede mevcut Başkan Erkan Karaoğlu tek liste halinde girdiği seçimlerden tekrar başkan olarak seçildi.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı´nın okunması ile başlayan programda konuşan CHP Kozan İlçe Başkanı Erkan Karaoğlu birlik ve beraberlik vurgusu yaparak ? Küçük işlerden ve yapılardan fayda gelmez. Biz büyük işler yapıp büyük bir aile olmaya devam edeceğiz. CHP Kozan İlçe Başkanı olmaktan gurur duyuyorum. Önümüzde büyük hedeflerimiz var. Bunun en yakını Kozan Belediye Başkanlığıdır. Doğru adımlar atarak Kozan Belediye Başkanlığını kazanacağız. Kongremize katılanlara ayrı ayrı teşekkür ediyorum? dedi. Karaoğlu´nun konuşmasının ardından programa katılan CHP İl Başkanı ve Milletvekilleri birer konuşma gerçekleştirdiler.


/resimler/2017-12/12/1536037166963.jpg

Yapılan konuşmaların ardından divan üyelerinin seçimi, gelir gider ve faaliyet raporları okunarak oylamaya sunuldu. Oylamanın kabulünün ardından tek liste üzerinden seçime gidildi. Saatin beş olması ile birlikte sandıkların açılmasının ardından CHP Kozan İlçe Başkanlığında toplam 246 delegeden 144 kişinin oy kullandığı ve 144 oyun tamamını alan Erkan Karaoğlu ise yeniden CHP Kozan İlçe Başkanlığı görevine seçildi. CHP Kozan İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu:


"Başkan Erkan Karaoğlu, Yönetim Kurulu Asil Üyelikleri ise Nur Aksoy, Ahmet Kuddusi Çalatlı, Halil Çalışkan, Mustafa Erkoç, Mehmet Fatih Eroğlu, Kemal Hacıkahyaoğlu, Kamer Işık, Serdal Kalkan, Ergün Kara, Ömer Faruk Kaymaz, Ali Koç, Bünyamin Sedefoğlu, Ali Tüfekli, Soner Yülek, Adil Yıldırım ve Yaşar Yıldız"

Özden Kültür Merkezi´nde gerçekleşen kongreye CHP Adana Milletvekilleri Zülfikar İnönü Tümer ve Elif Doğan Türkmen ile CHP Adana İl Başkanı Ayhan Barut, Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar ile il yönetim kurulu üyeleri, ilçe yönetim kurulu üyeleri, delegeler ve partili vatandaşlar ile AK Parti Kozan İlçe Başkanı Veli Gelebek, MHP Kozan İlçe Başkanı Nihat Atlı, Saadet Partisi Kozan İlçe Başkanı Muammer Özçelik, Kozan Ticaret Odası Başkanı Mustafa Kandemir ile davetliler katıldı.