Anahtar Kelimeler: heyetinden açılışa davet

CHP heyetinden açılışa davet

CHP heyetinden açılışa davet

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 23 Aralık'ta Şehit Kubilay Parkı ve Adana Büyükşehir Belediyesi Kreş açılışı için Kozan'a gelecek.

Milletvekilleri ve Büyükşehir Belediye Başkanı açılış öncesinde Kozane Kspres Gazetesi’ni ziyaret ederek, bütün vatandaşları açılışa davet ettiler.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun katılımı ile 23 Aralık tarihinde Mustafa Fehmi Kubilay Parkı'nın ve Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan kreşin açılışı gerçekleştirilecek. Açılış öncesinde CHP heyeti bir takım ziyaretlerde bulunarak düzenlenecek olan açılışa vatandaşları davet ettiler. Ziyaretler kapsamında, Kozan ekspres Gazetesi İmtiyaz Sahibi Hüseyin Erciyes'i de ziyaret eden CHP heyeti, 23 Aralık'ta bütün Kozanlıları açılışta görmek istediklerini ifade ettiler.

Ziyarete; Cumhuriyet Halk Partisi Balıkesir Milletvekili Ensar Aytekin, CHP Muğla Milletvekili Mürsel Alvan, Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, İzmir Milletvekili ve Parti Meclis Üyesi Ednan Aslan, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, İl Başkanı Mehmet Çelebi, İlçe Başkanı Bünyamin Sedefoğlu ve partililer katıldı.

CHP heyeti, Kemal Kılıçdaroğlu'nun coşkulu bir şekilde karşılanması için bütün hazırlıkları gerçekleştirdiklerine dikkat çekerek, 23 Aralık'ta İzmir Menemen'de bir grup yobaz tarafından başı kesilerek şehit edilen Kozanlı Şehit Asteğmen Mustafa Fehmi Kubilay’ın anılacağını, hem de onun anısına yaptırılan parkın açılışının yapılacağını kaydettiler.

Kozan Ekspres Gazetesi İmtiyaz Sahibi Hüseyin Erciyes'e yayın hayatında başarılar dileyen CHP heyeti, yerel basının çok zorlu günlerden geçtiğini bunun önünü açmak için de CHP olarak gerekli çalışmaları yürüttüklerini ifade ettiler.