Emin Kalkan Gençlik Kolları’ndan güven tazeledi

Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları Başkanlığı’nda Emin Kalkan güven tazeledi.

2018 yılının Nisan ayından bu yana Cumhuriyet Halk Partisi Kozan İlçe Başkanlığı görevini yürüten Emin Kalkan Pazar günü yapılan seçim ile yeniden Gençlik Kolları Başkanlığı’na seçildi. Tek liste ile gidilen seçimde Emin Kalkan Cumhuriyet Halk Partisi'nin Gençlik Kolları Başkanlığı’na yeniden seçilerek güven tazeledi.

Emin Kalkan yaptığı açıklamada; “Ey yükselen yeni nesil! İstikbal sizindir. Cumhuriyeti biz kurduk onu yükseltecek ve sürdürecek sizlersiniz” diyen ölümsüz liderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün izinde fikri hür, vicdanı hür nesiller yetiştirebilmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Biz bir aileyiz. Sevdikçe daha da büyüyeceğiz. Cumhuriyet Halk Partisi'nin daha iyi yerlerde olabilmesi için genç dinamik arkadaşlarımızla birlikte gece gündüz çalışmalarımıza devam edeceğiz. Yapılan seçim sonrası beni tekrardan bu göreve layık gören arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Yönetimde yer alan arkadaşlarımıza da görevlerinde başarılar diliyorum”dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi gençlik kollarının 177 tane üyesi bulunuyor. 2. kez Gençlik Kolları başkanlığına seçilen 28 yaşındaki Emin Kalkan sonrasında kabul etti.