Anahtar Kelimeler: Faruk Yiğenoğlu’

Faruk Yiğenoğlu’nun acı günü

Kozan Kültür ve Dayanışma Platformu Başkanı ve Kozan Ekspres Gazetesi’nin değerli köşe yazarlarından Faruk Yiğenoğlu’nun dedesi Mehmet Ali Özkan hayatını kaybetti.

Kozan Kültür ve Dayanışma Platformu başkanlığını yürüten ve Kozan Ekspres Gazetesi’nde köşe yazarlığı yapan Faruk Yiğenoğlu’nun dedesi Mehmet Ali Özkan tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Bir süredir rahatsızlıklarından dolayı hastanede tedavi gören 90 yaşındaki Mehmet Ali Özkan yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

90 yaşında hayata gözlerini yuman Mehmet Ali Özkan 9 çocuk babasıydı. Cenazesi Kozan’a bağlı Karanebili Mahallesi'nde düzenlenen törenin ardından toprağa verildi. Karanebili Mahallesi Gerimsiz Mezarlığı’nda düzenlenen törene Mehmet Ali Özkan'ın ailesi, arkadaşları, dostları ve çok sayıda vatandaş katıldı. Mehmet Ali Özkan okunan dualarla gözyaşları Arasında son yolculuğuna uğurlandı. Defin işlemleri tamamlandıktan sonra aile yakınları taziyeleri kabul etti.

Kozan Ekspres Gazetesi olarak merhum Mehmet Ali Özkan’a Allah'tan rahmet, kederli ailesine ve geride kalanlarına sabır ve başsağlığı diliyoruz.