Feke´ nin sevilen ve sempatik bir yüzü haline gelen Feke Belediye Başkanı Ahmet Sel Feke için elinden gelen her şeyi yapıyor.

Feke´ nin sevilen ve sempatik bir yüzü haline gelen Feke Belediye Başkanı Ahmet Sel Feke için elinden gelen her şeyi yapıyor.

Feke Belediye Başkanı Ahmet Sel seçildiği ilk günden bu güne kadar işini titizlikle yapıyor, hiçbir zaman yaptığı işin kalitesinden taviz vermeden yoluna devam eden Feke Belediye Başkanı Ahmet Sel durmak bilmeksizin çalışmalarını sürdürüyor. Seçildiği ilk döneminde Feke halkına büyük bir hizmet yaparak tüm Feke halkını çetin geçen kış aylarında çamurdan kurtarmak için bütün Feke´ nin mahalle ve sokaklarını baştan aşağıya parke taşı döşetti.

Halk ile iç içe yaşayan Feke Belediye Başkanı Ahmet Sel makamında olduğu gibi dışarıda da Feke halkının başkanı değil Ahmet abisi. Sokaklarda adım adım dolaşan Başkan Sel vatandaşlar tarafından sevgi seli ile karşılanıyor, baş üstünde tutuluyor. Halkın adeta gülen yüzü olmuş bir isimi olan Ahmet Sel hiçbir vatandaşın kalbini kırmadan kendisinden istenilen işi kalp kırmadan elinden geldiğince yapıyor, yapmaya çalışıyor. Her kes tarafından takdir edilen Feke Belediye Başkanı Ahmet Sel son seçimlerde de yine Belediye Başkanlığını kazanarak bu tezi onaylamış oldu. Feke halkı tarafından oldukça sevilen ve sayılan Feke Belediye başkanı Ahmet Sel, Çukurova bölgesinde işaret ile gösterilecek başkanlardan bir tanesi halinde.

En son olarak yaptığı çalışmalarına bir yenisi daha ekleyerek Feke Halkına Çığılıpınar Dinleme tesisini açarak bir kez daha adından söz ettirmeyi başardı. Önceleri harabe olan bu bölge şimdi yapılan yenilikler karşısında gelen misafirleri adeta büyülüyor. Kozan Ekspres Gazetesi olarak Feke Belediye Başkanı Ahmet Sel´ e başarılarının devamı diliyoruz.