Göğer’den Kaymakam Şafak Gürçam’ a ziyaret

Adana Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Niyazi Göğer beraberindeki heyetle, Kaymakam Şafak Gürçam’ a nezaket ziyaretinde bulundu.

Samimi bir havada gerçekleşen ziyarette, esnaf ve sanatkârların genel durumu, pandemi sürecinde yaşanan ekonomik gelişmeler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Adana ESOB Başkanı Niyazi Göğer , "Önceliğimiz esnaf ve sanatkârımızın kalkınmasına öncülük etmek olacak. Çalışmalarımızı bu doğrultuda yürütüyoruz. Esnaf ve sanatkârlarımızın gelişip, kalkınmasına aracılık edecek önemli projelerimiz var. Bunları da kamu kurum ve kuruluşları ile uyum ve işbirliği içerisinde hayata geçirmek istiyoruz" diye konuştu.

Adana ESOB Başkanı Niyazi Göğer'in nazik ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren kaymakam Şafak Gürçam, esnaf ve sanatkârın ekonomiye katkısının yanı sıra bütünleştirici, birleştirici yapısıyla da kültürümüzde önemli bir yere sahip olduğunu kaydetti. Devlet olarak her zaman esnaf ve sanatkârın yanında olduklarını belirten Kaymakam Şafak Gürçam, bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da esnafın faydasına olacak her projeye destek vermeye hazır olduklarını sözlerine ekledi.

Niyazi Göğer ve beraberindeki heyet İlçe Emniyet Müdürü Ferdi Büyükatak ve İlçe Jandarma Komutanı Nuh Anacık’ı da ziyaret etti.