Anahtar Kelimeler: Hakeme dakikada yıkıldık

Hakeme Son dakikada yıkıldık

TFF 3.Lig 2. Grup'ta mücadele eden temsilcimiz Kozanspor kendi evinde konuk ettiği lider Kocaelispor'a 1-0 mağlup oldu.

Kozanspor ile Kocaelispor maçı Pazar günü saat 13.30 da İsmet Atlı Şehir Stadyumunda oynandı. Maçı hakem Batuhan Bayar yönetti. Kozanspor 2019-2020 sezonunun  ikinci yarısına hızlı bir başlangıç yapmıştı. Ramazan Silin yönetimindeki takım, Kocaelispor maçında maçın son dakikalarında gelen gol ile yıkıldı. 3 puan son dakikalarda Kocaelispor oyuncusu Cihat Ateş’ in attığı golle uçtu. Kozanspor 67. dakikada Kadir Mert Örentepe’ nin gördüğü kırmızı kart ile 10 kişi oyuna devam etti. Her iki takımın karşılıklı ataklarıyla devam eden maçı Lider Kocaelispor 1-0 kazandı. 2019-2020 sezonun 1. yarısında Kocaelispor Kozanspor’ u konuk ettiği maçta 4-0 mağlup etmişti. Alınan bu sonuçlarla birlikte Kozanspor TFF 3. Lig 2 grupta bir maçı eksik 25 puanda bulunurken Lider Kocaelispor ise puanını 55'e çıkardı.

Maçı Kocaeli değil Hakem kazandı

Maçın ilk dakikasından itibaren hakem Batuhan Bayar'ın kötü yönetimi spor severleri yanı sıra Kozanspor Taraftarını adeta çileden çıkarttı.

Uzatma dakikalarında Kocaelispor'un attığı gol ofsayt nedeni ile uzun tartışmalarla neden olurken maçın ardından hakem heyetti sahadan ıslıklanarak ve yuhalanarak uğurlandı.

Kozanspor taraftarı 90 dakika büyük mücadele gösteren takım oyuncularını uzun süre ayakta alkışlayarak, oyunculara ve Kozanspor 'a destek oldular.

öte yandan2019-2020 sezonunun' da  Kozan belediye başkanı Kazım Özgan ilk defa Kozanspor maçını seyretti.

Temsilcimiz 1 Mart 2020 tarihinde Ağrı 1970 sporun konuğu olacak.