Karaömerlioğlu, motivasyonel liderlik eğitim programına katıldı

TÜMSİAD Kozan Şube Başkanı Bülent Karaömerlioğlu motivasyonel liderlik eğitim programına katıldı.

TÜMSİAD Kozan Şube Başkanı Bülent Karaömerlioğlu´nunda katıldığı, TÜMSİAD Genel Merkezi ve Maltepe Üniversitesi işbirliği ile düzenlenen ?Motivasyonel Liderlik Eğitim Programı? gerçekleştirildi.

Düzenlenen eğitim programı sonunda Bülent Karaömerlioğlu katılım sertifikası aldı. 2 günlük eğitim programında aynı zamanda şube başkanları ile 2019 yılı değerlendirmesi gerçekleştirildi.

Marmara Üniversitesi´nde 28-29 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilen eğitim seminerlerini; Eskişehir Anadolu Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Profesör Doktor Erhan Eroğlu, Nero Eğitim Uzmanı Serdar Güven, Çankaya Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi Müdürü Tankut Arslantaş verdiler.

Marmara Üniversitesi´nde düzenlenen 2 günlük eğitim programına TÜMSİAD şube başkanları ve genel merkez yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Eğitim semineri ilgili olarak açıklama yapan Bülent Karaömerlioğlu; ?İki gün içerisinde motivasyonel liderlik eğitim programına katıldık. Güzel bir eğitim çalışması yaptık. Aynı zamanda Türkiye´nin farklı noktalarından gelen TÜMSİAD şube başkanlarımızla da istişare yapma fırsatı bulduk. ?Kozan´ın, Adana´nın ve Türkiye´nin gelişmesinde neler yapılabiliriz? Bunları konuştuk. Bu eğitim programında emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum? dedi.

/resimler/2019-10/3/0947211553311.jpg