mehmet enişte
6.09.2018 12:28:58
öncelikle gazetenizi spor haberlerine verdiği destek için tesekkür ederim.sporcuları basarılarından dolayı kutluyorum.

Anahtar Kelimeler: Karatede Yine Derece Aldık

Karatede Yine Derece Aldık

Fatsa´da düzenlenen Uluslararası Karadeniz ve Hazar Ülkeleri Karate Turnuvası´nda Kozanlı sporcu Anıl Görkem Sağlam kendi kilosunda 3. olarak bronz madalya ödülünü aldı.

Fatsa´da düzenlenen Uluslararası Karadeniz ve Hazar Ülkeleri Karate Turnuvası´nda Kozanlı sporcu Anıl Görkem Sağlam kendi kilosunda 3. olarak bronz madalya ödülünü aldı.

Kozan Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Karete Kursu Hocası Mehmet Enişte öncülüğünde çalışan karate kursu öğrencileri, Kozan´ı gururlandırmaya devam ediyor. 31 Ağustos, 1 ve 2 Eylül tarihleri arasında Ordu´nun Fatsa ilçesinde Uluslararası Karadeniz ve Hazar Ülkeleri Karate Turnuvası düzenlendi. Burada düzenlenen turnuvaya; 6 ülkeden 300, Türkiye´den 1700 sporcu olmak üzere, toplam 2 bin sporcu katıldı.

Fatsa´da düzenlenen şampiyonada Kozan Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Karate Kursu Hocası Mehmet Enişte´nin öğrencisi Anıl Görkem Sağlam kendi kilosunda 3. olarak bronz madalya kazandı.

Mehmet Enişte yaptığı açıklamada; ?31 Ağustos, 1 ve 2 Eylül´de Ordu ili Fatsa ilçesinde Uluslararası Karadeniz ve Hazar Ülkeleri Karate Turnuvası´nda, 6 ülke müsabakaya katılmış, toplamda 2 bin sporcunun katıldığı şampiyonada Kozan´ı temsilen katılan Anıl Görkem Sağlam isimli sporcumuz, kendi kilosunda 3. olarak bronz madalya kazandı. İlçemize böyle büyük bir organizasyonda madalya gelmesinden dolayı çok mutlu oldum ve bunun mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Sporcumuzu tebrik ederim. Kasım ayında yapılacak olan Türkiye Minikler, Gençler Şampiyonası´na hazırlıklarımız devam ediyor. Başarılı olacağımıza inanıyorum ki, yapılan çalışmaların meyvesini sporcularım alıyor ve almaya da devam edecek. Ayrıca, ben sporcularıma her zaman güvendim. İlçemiz Kozan´ı her alanda olduğu gibi karate sporunda da adını duyuran ekibim var. Çalışıyoruz, başaracağız. Spora ve sporcuya Kozanlıların destek olmasını bekliyor, bizlere hiçbir zaman desteğini esirgemeyen Kozan Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Bünyamin Akbulut´a ve destek olan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum? dedi.