Komünist Serdar son yolculuğuna uğurlandı

Kozan'ın sevilen simalarından (Komünist) Serdar Tanrıverdi hayatını kaybetti. Severleri O’nu son yolculuğunda yalnız bırakmadı.

Komünist lakabı ile bilinen Serdar Tanrıverdi, yaklaşık 5 yıl boyunca amansız bir hastalık ile mücadele etti. Tedavi gördüğü Balcalı Hastanesi'nde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Serdar Tanrıverdi, evli ve iki çocuk babasıydı.

Kozan da bir dönem gazetecilik yapan ve önceki dönemlerde Kozanspor yönetiminde bulunan Serdar Tanrıverdi'nin hayatını kaybetmesi sevenlerini derinden üzdü. 58 yaşında hayata gözlerini yuman Serdar Tanrıverdi'nin cenazesi Perşembe günü öğle namazına müteakip Kozan Asri Mezarlığı’nda defnedildi.

Cenazesi Kasap Sakin Sarıtaş'ın hayatını kaybeden oğlu Hakan Sarıtaş ile birlikte yan yana konuldu. Kılınan cenaze namazlarının ardından Hakan Sarıtaş'ın ve Serdar Tanrıverdi’nin cenazeleri sevdiklerinin gözyaşları arasında okunan dualarla son yolculuğuna uğurlandı.

Tanrıverdi'nin aile yakınları cenaze defnedildikten sonra taziyeleri kabul ettiler.

Kozan Ekspres Gazetesi olarak hayatını kaybeden Serdar tanrıverdi'ye Allah'tan rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.