Kozan'da Komagene Etsiz Çiğ Köfte açıldı

Eşsiz lezzeti ile herkesin damak tadına uygun Komagene Etsiz Çiğ Köfte Kozan Şubesi görkemli bir açılış töreni ile hizmete girdi.

 Eşsiz lezzeti ile herkesin damak tadına uygun Komagene Etsiz Çiğ Köfte Kozan Şubesi görkemli bir açılış töreni ile hizmete girdi. İşletmeciliğini Emirhan Tamdoğan'ın yaptığı Komagene Çiğ Köfte Salonu Çanaklı Yolu Caddesi Şekerciler Market arkasında düzenlenen açılış töreni ile hizmete girdi. Açılış törenine; Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam, Belediye Başkan Vekili Soner Uzun, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum örgütü temsilcileri, kurum müdürleri, daire amirleri ile birlikte çok sayıda davetli katıldı.

Komagene Etsiz Çiğ Köfte Salonu’nda eşsiz lezzetlerin olduğunu ifade eden İşletme Sahibi Emirhan Tamdoğan, haftanın belli günlerinde de indirim yapacaklarını ifade etti.

Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam ise, Kozan'a açılan Komagene Etsiz Çiğ Köfte Salonu’nun hayırlı olmasını temenni etti. İşletmecisi ve çalışanlarına bol kazançlar dileyen Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam, Komagene'nin iyi bir marka olduğuna dikkat çekti.

Yapılan kurdele kesiminin ardından davetlilere Komagene çiğ köftelerinden ikram edildi. İşletmeci Emirhan Tamdoğan gelen davetlilerle yakından ilgilenirken, davetliler Komagene Etsiz Çiğköfte Salonunun hayırlı uğurlu olmasını temenni ettiler.

Kozan ekspres Gazetesi olarak, Emirhan Tamdoğan işletmeciliğinde açılan Komagene Etsiz Çiğköfte Salonunun hayırlı olmasını temenni ediyoruz.Anahtar Kelimeler: Kozan' Komagene Etsiz Köfte açıldı