Anahtar Kelimeler: Kural hatası canlarına oluyordu

Kural hatası canlarına mal oluyordu

Kozan'da iki otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 4 kişi yaralandı. Yaralılar Kozan Devlet Hastanesi Acil Servisine kaldırılarak tedavi altına alındı.

Kaza, Kozan Adana karayolu Küçük Sanayi Sitesi trafik ışıklarında meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, Doğan Okan D. yönetimindeki 01 D 7920 plakalı otomobil ile Cuma Ç. yönetimindeki 01 RF 427 plakalı otomobil Küçük Sanayi Sitesi trafik ışıklarında çarpıştı. Iddialara göre, ışık ihlali sonucu meydana gelen trafik kazasında Doğan Okan D.’nin kullandığı otomobilde bulunan Ferruh C.(49) Ile Burcu Ö.(30) isimli kişiler yaralandı. Cuma C.’nin otomobilinde bulunan 2020 doğumlu Nazlıcan Ç. ile Şennur Ç.(18) yaralandı.

Kazadan hemen sonra olay yerine sağlık ve CANKUR ekipleri sevk edildi. Ekipler bebeği sıkıştığı yerden kurtardılar. Yaralılar olay yerindeki ilk müdahalenin ardından Kozan Devlet Hastanesi acil servisine kaldırılarak tedavi altına alındı.

Yaralıların hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

Kazadan dolayı her iki araçta da büyük çapta maddi hasar meydana gelirken, polisin 4 kişinin yaralandığı trafik kazası ile ilgili olarak inceleme başlattığı öğrenildi.