Anahtar Kelimeler: Lezzetin durağı İlknur’ Mutfağı

Lezzetin durağı İlknur’un Mutfağı

Doğal ürünleri ile yeni normale uygun iç dizaynı ve tüm tedbirlerin alındığı, ailece huzurlu ve mutlu anların yaşanacağı bir mekan olarak hizmet vermeye devam eden ilknur'un Mutfağı farkı ile adından söz ettirmeye devam ediyor.

Kozan'ın ve bölgenin en özel lezzetlerini müşterileri ile buluşturan İlknur'un Mutfağı geniş, ferah mekanı ve kalifiye personeli ile farklı damak lezzetleriyle hizmet vermeye devam ediyor. Karacaoğlan Mahallesi Göçyolu Migros arkasında hizmet veren İlknur'un Mutfağı’nda uygun fiyata kaliteli ve doğal ürünleri bulabilir, aileniz, sevdikleriniz ve arkadaşlarınızla hoşça vakit geçirerek muhteşem bir sabah kahvaltısı yapabilirsiniz.

Küresel salgın nedeniyle ağır ekonomik koşullara rağmen Kozanlıların güzel anılar biriktirmesi için hedeflerinden vazgeçmediklerini vurgulayan İlknur'un Mutfağı işletmecisi İlknur Diz; "Her koşula rağmen bu özel mekanı açtık. Başta Kozan olmak üzere Türkiye ekonomisine bir katkı sağlayacaksak ne mutlu bizlere. Biz her zaman üretmek ve halkımıza hizmet için çalışan bir ekibiz. Güzel, temiz mekanımız ve bol çeşit ürünlerimizle aile kahvaltı salonumuzu açtık. Yöremizin doğal ürünleri ile Türkiye'nin en iyi markalarını mutfağımızda müşterilerimizin damak tadına sunuyoruz. Müşterilerimiz kahvaltıda tadıp beğendikleri ürünlerin lezzetini fark ediyorlar. En iyisi olmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz ve sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Herkesi bu güzel doğal ürünlerin  bulunduğu İlknur'un Mutfağı’na bekleriz" dedi.

 

Hijyenik bir ortamda, pandemiye karşı tüm önlemlerin alındığı bir şekilde hizmet sunan İlknur'un Mutfağı ailenizde uzun kahvaltılarınız için tüm detayların düşünüldüğü çok özel bir alan olarak lezzet ustalarından da tam not aldı. Bu güzel tatları tatmak ve ailenizle güzel anılar biriktirmek için sizde rotanızı İlknur'un Mutfağı'na çevirip özel mekanda keyifli ve huzurlu zaman geçirebilirsiniz.

İlknur'un Mutfağı’nda her sabah kahvaltı çeşitlerinin yanı sıra ekmek arası köfte, köfte patates servisi, mantı, karışık kızartma, tost çeşitleri, mercimek çorbası, kırpık gibi lezzetlerin tamamını uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. İlknur’un Mutfağı’nda kahvaltıda sınırsız çay imkanıda sunuluyor.

İlknur'un Mutfağı doğal ürünlere önem veren bir müessese. Öğrencilere uygun fiyat sunan İlknur'un Mutfağı’nda işinde uzman kalifiye personellerle işin ciddiyetine büyük katkı sağlıyorlar.