Mahalle toplantısı mitinge dönüştü

Mahalle toplantısı mitinge dönüştü

Büyük Birlik Partisi Adana Milletvekili adayı Kozanlı hemşerimiz Gürdal Topal'ın mahalle toplantısı adeta bir mitinge dönüştü.

Büyük Birlik Partisi Adana Milletvekili adayı Kozanlı hemşerimiz Gürdal Topal Şevkiye Mahallesi Sulama Birliği karşısında vatandaşlarla bir toplantı düzenledi. Düzenlenen toplantıya yüzlerce vatandaş katıldı. Mahalle toplantısı diye başlayan etkinlik adeta mitinge dönüştü. Düzenlenen toplantıya Büyük Birlik Partisi milletvekili adaylarının yanı sıra çevre ilçelerin ilçe başkanları da katıldı. Programda ilk olarak Gürdal Topal'ın kızı Hatice ‘Bayrak’ şiirini okudu. Akabinde Büyük Birlik Partisi Ceyhan ilçe başkanının kızı da ‘Alperenler’ şiirini okuyarak toplantıya katılanlardan büyük beğeni topladılar. Toplantıya katılan ilçe başkanları kısa kısa teşekkür konuşmaları yaptılar. Ardından Büyük Birlik Partisi Adana 2. sıra milletvekili adayı Kozanlı hemşerimiz vatandaşlara hitap etti. Gürdal Topal yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi:

"Bugün burada sizinle bir arada olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Her gün kullandığım yolum üzerinden gelerek, bu güzel mahalleye ulaştım. Burası bizim için önemli bir yer çünkü biz Kozan'ın ve çevresinin sesiyiz. Sizlerin temsilcisi olmak için buradayım. Geçmiş belediye başkanı adaylığım döneminden sonra da aktif bir şekilde sahalarda yer alıyoruz. Çünkü biz biliyoruz ki zafer, çalışanların ve inananların birliğiyle elde edilir. Birlik içinde hareket ederek büyük başarılara imza atacağımıza yürekten inanıyorum. Yevmiye konusunda haksız rekabete uğrayan işçilere destek verdik. Adana ile Kozan arasındaki yevmiyelerin eşitlenmesi için mücadele ettik. Aynı şekilde hastane konusunda da seslerimizi duyurduk ve doktor sayısının artmasına katkıda bulunduk. Halkın sesi olmak için yola çıktık ve seçimlerden sonra da sizlere hizmet etmeye devam edeceğiz. Sizlerin sorunlarını, taleplerini dinleyip çözüm üretmek için buradayız. Önümüzdeki seçimlerde Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği için destek istiyorum ve Büyük Birlik Partisi'nin adaylarının seçilmesi gerektiğine inanıyorum. Çünkü biz Kozan'ın gerçek temsilcileriyiz, sizin sesinizi Meclis'e taşıyacağız. Bazıları baraj sorunu olduğunu düşünüyor, ancak ben size söyleyeyim, böyle bir sorunumuz yok. Adana'dan alacağımız oy oranıyla milletvekili çıkaracağız. Muhsin Başkan'ın baraj korkusuyla oy alamadığını biliyoruz. Ben doğruları söyleyen biriyim ve daha iyi bir performans sergileyeceğimize inanıyorum. Büyük Birlik Partisi diğer partilere göre daha iyi olacak, daha büyük başarılara imza atacağız. Seçim yasaları değişti ve artık baraj sorunu yok. Atacağınız oyların boşa gitmeyeceğini bilmenizi istiyorum. Belediye başkanı adaylığı dönemindeki başarılarımızı hatırlayın, hastane, mezarlık, sanayi gibi konularda çabaladık ve çözüme ulaştırdık. Kozan'ı sahipleneceğimize söz veriyorum ve Meclis'te bize destek veren tüm Kozanlılara minnettar olacak, sizin yanınızda olmaktan gurur duyacak ve çıktığımız bu yolda sizlere en iyi şekilde hizmet etmek için çalışacağım. Desteklerinizi ve oylarınızı bekliyor, Büyük Birlik Partisi'nin adaylarını seçmenizi ve birlikte daha güçlü bir Kozan için mücadele etmemizi istirham ediyorum. Hepinize teşekkür ederim. Sağlıklı, mutlu ve başarılı bir seçim dönemi geçirmemiz dileğiyle. Allah yar ve yardımcımız olsun!" 

Yapılan konuşmalardan sonra Gürdal Topal alana inerek vatandaşlarla tek tek selamlaştı, onların dertlerini ve sorunlarını dinledi. Gürdal Topal'a vatandaşların yoğun ilgisi oldu.