Milli Eğitim Müdürlüğü Taşınıyor

Kozan Lisesi yeni binasının yapılarak öğrencilerin eğitim ve öğretim alması ile birlikte boşalan Kozan Lisesi´nin eski binasına Kozan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü taşınacak.

Kozan Lisesi yeni binasının yapılarak öğrencilerin eğitim ve öğretim alması ile birlikte boşalan Kozan Lisesi´nin eski binasına Kozan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü taşınacak.

Kozan Lisesi yeni binası yapıldıktan sonra öğrenciler yeni binada eğitim ve öğretim görmeye başladı. Boşalan tarihi Kozan Lisesi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak kullanılacak. Kozan Lisesi´nin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak hizmet vermesi için tadilattan geçmesi bekleniyor. 1 aylık tadilat süresi sonrasında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tamamen eski Kozan Lisesi´ne taşınacak. Binanın kısmi olarak tadilatı tamamlandı. Pazartesi gününden itibaren Strateji Geliştirme, TİF, Taşıma Büroları ve arşiv bölümü burada hizmet vermeye başlayacak.

Diğer bürolar ise binanın tamamen tadilatı bitirildikten sonra taşınarak hizmet vermeye başlayacak.

Kozan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü´nden yapılan açıklamada;

?Kozan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yeni binasına kısmi olarak taşınmaya başladı. Kozan Lisesi´nin yeni okul binasına taşınmasıyla boşalan eski okul binası önümüzdeki günlerde tadilatı yapıldıktan sonra Kozan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Binası olarak hizmet vermeye devam edecektir. Binanın tadilatı için geçtiğimiz günlerde ihale yapılmış ve sözleşme süresi 1 ay olarak kararlaştırılmıştı. İlk etapta Strateji Geliştirme, TİF, Taşıma Büroları ve Arşiv taşındı. Bu bürolar Pazartesi gününden itibaren yeni binada hizmet verecektir, diğer bürolar ise tadilatın tamamlanmasıyla birlikte taşınacaktır? denildi.

/resimler/2018-11/23/1355323497983.jpg