Anahtar Kelimeler: Olivia Butik . şubesini

Olivia Butik 2. şubesini açtı

Kozan’da uzun yıllardan bu yana kadın giyim üzerine hizmet veren Olivia Butik Üstün Sokak Şıh Efendi Bulvarı kavşağında eski Sezen Et yerinde 2. şubesini açtı.

Kozan’da uzun yıllardan bu yana kadın giyim üzerine hizmet veren bol çeşit, kaliteli ürün ve uygun fiyat ile müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışan Olivia Butik Tufanpaşa Mahallesi Üstün Sokak Şıh Efendi Bulvarı Kavşağı eski Sezen Et yerinde 2. şubesini açtı. Saimbeyli Caddesi Yusuf Baysal Plaza altındaki 1. şubesinin ardından 2. şubesini açmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Olivia Butik sahibi Hüseyin Şahin;

"Olivia Butik olarak Kozanlılara kaliteli ürünü uygun fiyata sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Yeni açtığımız şubemize bütün Kozanlıları bekliyoruz. Açtığımız yeni iş yerimiz Kozan’ımıza ve Kozanlılara hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

Açılışı; Kozan Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi ve Marangozcular ve Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Üzeyir Öztürk, Kozan Terziler Odası Başkanı Yakup Cihanker ve Sigortacı Harun Değirmenci birlikte gerçekleştirdiler. Açılış yapıldıktan sonra işletmeci Hüseyin Şahin'den bilgi alan davetliler açılan iş yerinin hayırlı uğurlu olmasını temenni ettiler.

Üzeyir Öztürk; "Hüseyin kardeşimizin açmış olduğu iş yerinin hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Hüseyin kardeşimiz gerçekten işini düzgün ve ehli ile yapan biri. Kaliteli ürünleri ve uygun fiyatları ile Kozanlıların uğrak merkezi olacağını düşünüyorum” ifadelerini kullandı.