Otomobil ile takla attı, kazayı hafif sıyrıklarla atlattı

Kozan-Feke karayolu Düzağaç Mahallesi Değirmendere mevkiinde meydana gelen tek taraflı trafik kazasında sürücü kazayı hafif yaralarla atlattı.

Kaza, Kozan-Feke karayolu Düzağaç Mahallesi Değirmendere mevkiinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre;; Feke istikametinden Kozan istikametine seyir halinde olan İlkerYıldırım yönetimindeki 06 MYD 13 plakalı otomobil sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu yaklaşık 15 metrelik şaranpolde takla atarak durabildi. Meydana gelen trafik kazasında sürücü İlker Yıldırım araç içerisinde sıkıştı.

Kazayı gören vatandaşlar CANKUR, sağlık ve jandarma ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen CANKUR ekipleri araç içerisinde sıkışan sürücü İlker Yıldırım'ı yaptığı çalışma sonrası çıkardı. Kazayı hafif sıyrıklarla atlatan sürücü Kozan Devlet Hastanesi Acil Servisine kaldırılarak tedavi altına alındı.

Düzağaç Mahallesi Değirmendere mevkiinde daha öncesinde yapılan istinat duvarı göçmüş, yüklenici firma burada çalışma başlatmıştı. Bayramdan sonra burada yapılan çalışmalar durduruldu. Bayramdan bu yana çalışma yapılmayan yol tehlike arz ediyor. Daha öncesinde aynı yerde 3 ayrı trafik kazası meydana geldiği belirtilirken, Değirmendere mevkiindeki yol ile ilgili olarak ivedi bir şekilde önlem alınması gerektiği belirtiliyor.

Jandarma ekipleri kazanın meydana geldiği yerde güvenlik önlemleri alırken, kaza ile ilgili olarak inceleme başlattı.