Anahtar Kelimeler: Öztorun ‘Mücadelemiz Kozan

Öztorun, ‘Mücadelemiz Kozan için’

Adana Büyükşehir Belediyesi'nin Kozan ilçe sınırları içerisine yaptığı hizmetler ile ilgili olarak Kozan'daki yerel ve ulusal basın mensupları ile istişare toplantısı gerçekleştirildi.

Adana Büyükşehir Belediyesi ve ASKİ Genel Koordinatörü Ataol Öztorun, 3. Bölge Koordinatörü İlhami Orhan ve Kozan ASKİ Şefi Aytül Öztürk Kozan'daki yerel ve ulusal basın mensupları ile kahvaltı programında bir araya geldi. Adana Büyükşehir Belediyesi'nin 2019 yerel seçimlerinden sonra Kozan ve bölgeye yaptığı hizmetler hakkında kısaca bilgi veren Genel Koordinatör Öztorun; altyapı, su, yol ve kanalizasyon konusunda Adana Büyükşehir Belediyesi'nin Kozan’da önemli çalışmalar yaptığına dikkat çekti.

Adana Büyükşehir Belediyesi'nin yaptığı hizmetler karşılığında kalıcı ve sağlam hizmetler yapmaya çalıştıklarını ifade eden Ataol Öztorun, vatandaşların sıkıntılarını kısa zaman içerisinde çözmek için ekip olarak mücadele ettiklerini ifade etti. Önümüzdeki süreçte 208 kilometrelik sati kaplama asfalt çalışmasının yapılacağını ifade eden Ataol Öztorun, Kozan ilçe merkezinde de 30 kilometrelik sıcak asfalt çalışmasının önümüzdeki günlerde başlayacağını ifade etti. Basın mensupları ile karşılıklı soru cevap şeklinde Kozan’da yapılan ve yapılması gereken hizmetleri konuşan Ataol Öztoru,n basın ile periyodik olarak bir araya geleceğini, toplumun sorunlarını objektif bir şekilde yansıtan gazetecilerin gözünden hizmetleri ve yapılması gerekenleri konuşacaklarını ifade etti. Gazeteciler Adana Büyükşehir Belediyesi'nin yaptığı hizmetler konusunda Kozan'a daha çok hizmet yapılması gerektiğini, sosyal kültürel anlamda Adana Büyükşehir Belediyesi'nin daha çok faaliyet yapması gerektiğini ifade ettiler. Özellikle asfaltlama konusunda Adana Büyükşehir Belediyesi'nin ana caddelerde ve bulvarlarda ciddi çalışma yapması gerektiğinin altı çizildi.