Öztürk; Varsaklar Mahallemizi Modern Hale Getiriyoruz

Kozan Belediyesi tarafından Varsaklar Mahallesinde Karabük Caddesi, Yiğit sokak ve Şehit Gönül Küçük sokakta başlatılan yol genişletme ve mıcır asfalt kaplama çalışmaları devam ediyor.

Kozan Belediyesi tarafından Varsaklar Mahallesinde Karabük Caddesi, Yiğit sokak ve Şehit Gönül Küçük sokakta başlatılan yol genişletme ve mıcır asfalt kaplama çalışmaları devam ediyor.

Kozan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü´ne bağlı şantiye ekipleri vatandaşların talepleri ve ihtiyaç duyulan noktalarda asfalt çalışmaları yapıyor.

Gece gündüz demeden yoğun bir tempoyla Kozan için çalıştıklarını ifade eden Kozan Belediye Başkanı Musa Öztürk ilçede asfaltsız yol bırakmamak için ekiplerimiz var gücüyle çalışıyor dedi. Yolların kullanılabilir olmasının bir şehrin gelişimiyle doğru orantılı olduğuna değinen Belediye Başkanı Musa Öztürk; ?Belediye hizmetlerimiz kesintisiz devam ediyor. Varsaklar mahallemizde altyapı ve drenaj hattı döşemesinin tamamlandığı bölgelerde başlattığımız asfaltlama çalışmalarımız kısa süre içerisinde tamamlanacaktır. Trafik akışının daha emniyetli bir şekilde gerçekleşmesi ve yollarımızın daha modern bir görünüme kavuşması için ekiplerimizle birlikte yoğun bir tempoyla çalışıyoruz. Öztürk, "Halka hizmet etmek Hakk´a hizmet etmektir. Bizim belediyecilik anlayışımızın temelinde de bu var. Seçimden önce verdiğimiz sözleri bir bir yerine getirmeye devam ediyoruz. Kozan´ı şantiyeye çevireceğiz derken tam da bu çalışmaları kastetmiştik. Belediyemizin elinin değmediği, hizmet ulaştırmadığı yer kalmayacak. Tüm merkez ve kırsal mahallelerimizde çalışmalarımıza ara vermeksizin devam edeceğiz." dedi.

Ekipler çalışmalar tamamlanınca Varsaklar mahallesi Karabük caddesi çift şeritli bir yol olurken, yiğit sokağın ve Şehit Gönül Küçük sokağın 20 metre genişliğinde modern bir yol haline geleceğini ifade ettiler.