Rüya gibi düğün ile evlendiler

Iş insanları Fatin Rüştü Dağlı'nın oğlu Yüksek Mimar Talip Dağlı, Huri Süral ile düzenlenen rüya gibi bir düğün töreni ile dünya evine girdi.

Süral ailesinden Keziban ve Mehmet Süral çiftinin güzel kızı Mimar Huri Süral ile Dağlı ailesinden Hikmet ve Fatin Rüştü Dağlı çiftinin evladı Yüksek Mimar Talip Dağlı geçtiğimiz hafta sonu Ayna Organizasyon Düğün Salonu’nda düzenlenen görkemli bir düğün töreni ile dünya evine girdiler.

Süral ve Dağlı ailelerinin yanı sıra iş ve siyaset dünyasının yoğun ilgi gösterdiği düğün törenine Kozan protokolü, iş insanları, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, siyasi partilerin ilçe temsilcileri ve çok sayıda davetli misafir katıldı.

Talip ve Huri Dağlı çiftinin nikahlarını ise Belediye Başkanı Kazım Özgan kıydı. Genç çiftin nikah şahitliklerini ise; Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam, eski Kozan İlçe Emniyet Müdürü, Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Daire Başkanı Sabit Akın Zaimoğlu ve Mimar Yaşar Gök üstlendiler.

Nikah töreninin ardından Talip ve Huri Dağlı çifti ile düğün merasimine katılan davetli misafirler gecenin geç saatlerine kadar süren düğün töreninde doyasıya eğlendiler.

Huri ve Talip Dağlı çifti mutluluklarını aileleri ve düğün merasimine katılan davetli misafirler ile paylaştılar. Damadın babası iş insanı Fatin Dağlı düğün törenine katılan misafirler ile tek tek ilgilendi.

Kozan Ekspres Gazetesi olarak Huri ve Talip Dağlı çiftine ömür boyu mutluluklar diliyoruz.Anahtar Kelimeler: düğün evlendiler