Saadet Partisi Seçim Startını Kozan´dan Verdi

Saadet Partisi´nin her ay düzenli olarak gerçekleştirdiği il divan toplantısının Nisan ayı toplantısı kozan Atatürk Parkı´nda gerçekleştirildi.

Saadet Partisi´nin her ay düzenli olarak gerçekleştirdiği il divan toplantısının Nisan ayı toplantısı kozan Atatürk Parkı´nda gerçekleştirildi.

Saadet Partisi her ay düzenli olarak İl Divan toplantıları düzenliyor. Bu ayki Divan toplantısını Kozan´da gerçekleştiren Saadet partililer Atatürk Parkı´nda buluştu.

İl divan toplantısına Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Mehmet Çelebi Keyhıdır, Saadet Partisi Yüksek Disiplin Kurulu üyesi Süleyman Çalışkan, il yönetimi, ilçe yönetimi, çevre ilçelerin ilçe başkanları, AGD başkanları ve partililer katıldı.

Saadet partililer seçim startını Kozan´dan ilan ettiler. Saadet Partisi GİK üyesi Mehmet Çelebi Keyhıdır, bu seçimlerin kilit Partisi´nin Saadet Partisi olduğuna dikkat çekerek; ?Bu seçimin önemi çok büyük. Ekonomi duvara tosladı. Seçimin öne alınmasının sebebi Saadet Partisi Genel Başkanı´mız Temel Karamollaoğlu´nun yükselişte olması. Seçime hazır bir parti var o da milli görüşün tek Partisi olan Saadet Partisi. Ülkede adalet, hak-hukuk yok. Olağanüstü hal uzatıldı. Biz gelecek seçimler için değil gelecek nesiller için çalışan bir partiyiz? dedi.

Atatürk Parkı´nda gerçekleştirilen il divan toplantısında Saadet Partisi Kozan İlçe Başkanı Muammer Özçelik´te bir konuşma yaptı. Özçelik; ?Kozan´a bağlı 86 köyü gezdik. Ziyaretlerimiz de vatandaşlarımıza konuşmalar yaptık. Sadece nisan ayında 38 yeni üye yaptık. Muhtarlarımızı ziyaret ettik. Şu anda 200´e yakın sandık görevlimiz var? şeklinde konuştu.

Saadet Partisi kozan İlçe Teşkilatı ev sahipliğinde düzenlenen il divan toplantısı sonunda Saadet Partisi´ne gönül vermiş yeni üyelere de rozetleri takıldı.