Anahtar Kelimeler: Sarıeroğlu; “Partimiz

Sarıeroğlu; “Partimiz okul gibi”

AK Parti Kozan ilçe danışma meclisi toplantısı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Adana Milletvekili Julide Sarıeroğlu’nun katılımı ile gerçekleştirildi. Danışma meclisinde konuşan Sarıeroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tüm dünyanın umudu olduğ

Özden Kültür Merkezi‘nde gerçekleştirilen ilçe danışma toplantısına AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Adana Milletvekili Julide Sarıeroğlu,  Adana milletvekilleri, İl başkanı Mehmet Ay, ilçe başkanı, meclis üyeleri ve  çok sayıda partili katıldı. Toplantıda İl Başkanı Mehmet Ay, yeni dönem de partililerle gönül gönüle bir çalışma gerçekleşeceğini ifade ederek, AK Parti’de vefanın önemli bir olgu olduğunu vurguladı. Yeni dönemde daha çok çalışacaklarını ifade eden Başkan Ay, her kapıyı çalarak gönül kazanmaya ve hizmet etmeye ilk günkü çalışma aşkı ile devam edeceklerini kaydetti. 

AK Parti Kozan İlçe Başkanı Yusuf Bilgili’de konuşmasında, Kozan Belediyesi’nde Kozan’ın çıkarları için meclis olarak çalıştıklarını, belediye çalışmalarını engellemediklerini ifade etti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Julide Sarıeroğlu; “Kozan’ı seviyoruz. Kozan ve Adana’mız çok daha güzelini hak ediyor.  Bizim için vefa bir slogan değil. Bunu hissederek yaşıyoruz. Partimiz böyle bir parti okul gibi. İlk aldığım görev sandık kurulu görevlisi olarak partimizde göreve başladım. Asıl olan bu davanın içerinde ilk günkü inançla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında kale gibi durmak. Çok önemli bir süreçten geçiyoruz” dedi. 

Bu yıl yerli ve milli üretim ile Türkiye’nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte büyük bir atağa geçtiğini vurgulayan Sarıeroğlu; “Ulusal ve uluslararasında çok önemli süreçlerden geçiyoruz. İlk gün nasıl dimdik durduysak yine öyle durmaya devam edeceğiz.  Geçmişten bugüne partimize emek vermiş herkesten Allah razı olsun. Tüm arkadaşlarımızla istişare ederek kongre sürecinde yeni kadrolarımızı inşa edeceğiz. Türkiye 2018 yılında saldırılar sonrası bir dalgalanma süreci yaşadı. Artık o süreç geride kaldı ve  rakamların değiştiği faiz ve enflasyon oranlarının düştüğü günleri görüyoruz. 2020’nin ilk 6 ayı cebimize vatandaşın hayatına olumlu yansıyacağı bir dönem olacak. Kamu bankalarında faiz oranları düştü.  Çiftçilerimize borçlarını yeniden yapılandırma imkanı geldi. Arka arkaya bu tarz müjdeleri duyacağınız bir dönem olacak. Bir yanda da yerli otomobilimizi,  Adana yollarında göreceğiz. Çok stratejik alanlarda çok büyük hamleler yapıyoruz. Yarası olanlar algı operasyonu ile bunu örtmek istiyor ama örtemezler milletimiz her şeyin farkında” diye konuştu.

İlçe danışma meclisi toplantısı sonra Sarıeroğlu muhtar ve vatandaşların taleplerini dinledi.