Şehit babaları Başsavcıyı şehitlikten dualarla uğurladı

Kozan Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Yeşil’in Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Adli Yargı kararnamesi ile görev yerinin değişmesi üzerine Kozanlı şehit aileleri Başsavcı Yeşil’i şehitlikten dualarla uğurladı.

Kozan Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Yeşil’in Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Adli Yargı kararnamesi ile Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcı vekili olarak görev yerinin değişmesi üzerine Kozanlı şehit aileleri Başsavcı Yeşil’i şehitlikten dualarla uğurladı.

Kozan Asri mezarlığında bulunan polis ve garnizon şehitliğinde Polis Memuru Şehit Arda Can’ın babası Serdar Can ve şehit aileleri görev yeri değişen Başsavcı Mustafa Yeşil’den helallik isteyerek şehitler için Kuran okutuldu. Kozan Hoşkadem Cami İmamı Abdurrahman Yılmaz vatanın bölünmez bütünlüğü için mücadele eden tüm güvenlik güçlerine ve ebediyete intikal eden şehitler için dualar etti.

Şehitliğe gelen Fırat Kalkanı Operasyonunda şehit olan Şehit Ziya Özkozanoğlu’nın annesi Hatice Özkozanoğlu şehitlikte bulunan tüm şehit mezarlarını tek tek silerek dualar etti.

Görev yeri değişen Başsavcı Mustafa Yeşil şehit ailelerine teşekkür ederek duygusal anlar yaşadı. Kozanlı Şehitlerin mezarlarına tek tek karanfil bıraktı.

Şehit Arda Can’ın babası Serdar Can Kozan’da 3 yıldır görev yapan Başsavcı Mustafa Yeşil’in her zaman şehit aileleri yanında olduğunu ifade ederek görev yerinde başarılarla muvaffak olması temennisinde bulundu.

Başsavcı Mustafa Yeşil dualarla şehitlikten yeni görev yerine uğurlandı.