Şekerbank´tan Ziraat Odası Üyelerine Finansman Desteği

Kuruluş amacı tarımın finansmanı olan ve 65 yıldır üretenin yanında yer alan Şekerbank, Kozan Ziraat Odası ile protokol imzaladı.

 

Kuruluş amacı tarımın finansmanı olan ve 65 yıldır üretenin yanında yer alan Şekerbank, Kozan Ziraat Odası ile protokol imzaladı.

Banka imzalanan protokol kapsamında, bölge üreticilerinin nakit ihtiyaçlarını uygun faiz oranlarıyla karşılıyor ve kredi geri ödemelerini yılda bir hasat zamanında yapmalarına imkân sağlıyor.

Şekerbank, Kozan bölge üreticilerinin nakit ihtiyaçlarının karşılanmasının hedeflendiği protokol, Şekerbank Kozan Şube Müdürü Halil İbrahim Çungur ve Kozan Ziraat Odası Başkanı Mehmet Şahbazoğlu arasında imzalandı.

9 Kasım´da imzalanan protokol ile Şekerbank, bölgedeki üreticilerin finansman ihtiyaçlarını hasat zamanı geri ödeme imkanı ve avantajlı faiz oranlarıyla karşılayacak.

Halil İbrahim Çungur: ?Tarım sektörüne ve çiftçilerimize destek olmaya devam edeceğiz?

Şekerbank Kozan Şube Müdürü Kozan Ziraat Odası protokolün imza töreninde yaptığı konuşmada, Ziraat Odası üreticilerine banka olarak daha fazla destek olmaktan dolayı memnuniyet duyduklarını dile getirerek; ?Şekerbank´ın üreteni destekleme misyonu doğrultusunda imzaladığımız protokol ile Ziraat Odası üyesi üreticilerimize finansman sağlıyoruz. Kuruluşumuzdan bu yana uzman kimliğimiz ile tarım sektörüne ve çiftçilerimize her zaman destek olduk ve olmaya devam edeceğiz? dedi.

Kozan Ziraat Odası BaşkanıMehmet Şahbazoğlu: ?Üretime yapılan destek ekonomiye ivme kazandıracaktır"

Kozan Ziraat Odası Başkanı Mehmet Şahbazoğlu´da, üreticilerimize yapılacak her türlü desteğin, ülke ekonomisine ivme kazandıracağını, ekonominin canlanmasına ve istihdama katkı olarak geri döneceğini söyledi. Şahbazoğlu ?Üretim, ülkelerin refah düzeyinin artması ve kalkınmasının en büyük itici gücüdür? dedi.