Sırkıntı; “Kazanan iyiler olacak”

İyi Parti’nin başarılı İlçe Başkanı Veysel Sırkıntı Şubat ayı içerisinde gerçekleştirilecek olan İYİ Parti Kozan İlçe Kongresi’nde tekrar başkan adayı olduğunu açıkladı.

2 yıl önce atama ile göreve gelen Başkan Sırkıntı, yapılacak olan ilçe kongresinde başkanlığa yeniden aday olduğunu açıklaması İyi Parti İlçe Teşkilatı başta olmak üzere İyi Partililer tarafından mutlulukla karşılandı.

Şubat ayı içerisinde yapılması hedeflenen ilçe kongresinde toplam 420 delege oy kullanacak. 2. olağan kongresine hazırlanan İyi Parti’yi kongre heyecanı sarmış durumda, ilçe kongresinde farklı isimlerin ilçe başkanlığı için aday olacağı ön görülürken, adaylık yolunda ilk adım mevcut başkan Veysel Sırkıntı’ dan geldi.

Sırkıntı yaptığı açıklamada; “İyi Parti İlçe kurucular kurulunda yer alan bir kardeşiniz olarak 2 başkanla birlikte ilçe başkan yardımcılığı görevinde bulundum. İlerleyen süreçlerde boşalan ilçe başkanlığı görevine genel merkezimiz şahsımı uygun gördüler. Göreve geldiğim ilk günden bu yana yılmadan, yorulmadan partimin başarısı için mücadele ettim.

Bugün ise önümüzde bir kongremiz var. Yapılacak olan ilçe kongremizde yol arkadaşlarımızla yaptığım istişareler sonucunda tekrar aday olmaya karar verdim. İyi Parti ailesi her geçen gün büyüyen ve genişleyen bir aile yapısına sahiptir.

 Ülkemizin ve milletimizin kurtuluşu noktasında mücadele etme adına herkesi İyi Parti çatısı altında toplanmaya davet ediyorum. Elbette kongremizde aday olmak isteyen tüm partililerimize kapımız sonuna kadar açıktır. Bu bir demokratik yarıştır. Kaybederiz, kazanırız. Bunun bir önemi yok. Önemli olan İyi Partinin kazanması partimiz ile birlikte Türkiye’nin kazanması” dedi.

İyi Parti ilçe kongresinin heyecanlı ve yüksek katılımla yapılması ön görülüyor.