Anahtar Kelimeler: Sönmez’ tedavisine devam edilecek

Sönmez’in tedavisine evde devam edilecek

Geçtiğimiz hafta Adana'da meydana gelen trafik kazasında yaralanan ve bir süre yoğun bakıma alınan Kozan İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Sönmez hastaneden taburcu edildi, tedavisine evde devam edilecek.

Geçtiğimiz hafta Adana Valiliği’nde sözleşmeli öğretmenlerin mülakatına katılmak için Feke İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Beydilli, Saimbeyli İlçe Milli Eğitim Müdürü Şahin Bozkurt, Kozan İlçe Milli Eğitim şube müdürü Osman Bayar ve Adana İl Milli Eğitim şube müdürü Gazi Keleş ile birlikte Adana İl Merkezine giden Faruk Sönmez’in bulunduğu otomobil trafik kazası yapmış, kazada araçta bulunan müdürler yaralanmıştı. Durumu ağır olan Kozan İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Sönmez Seyhan Devlet Hastanesinden Adana Şehir Hastanesi'ne sevk edilmiş, daha sonra da yoğun bakıma alınmıştı. Adana Yeni Şehir Hastanesinde tedavisi tamamlanan Faruk Sönmez önce normal odaya alındı daha sonra da evine gönderildi. Faruk Sönmez'in tedavisine evinde devam edilecek. Konu ile ilgili olarak Kozan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü de sosyal medya adresi üzerinden kısa açıklama yayınlayarak Faruk Sönmez'in sağlık durumunun iyi olduğu ve tedavisinin evde devam ettiği belirtildi.

Milli Eğitim Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada; "Sayın Müdürümüz Faruk Sönmez’in hastanede tedavisi tamamlanmıştır. Belli bir süre kontrolleri devam edecektir. Taburcu edilerek evine getirilmiştir. Doktorlarımızın tavsiyesi üzerine bir süreliğine ziyaretçi kabul edilmeyecektir. Teşekkür ederiz." ifadelerine yer verildi.

Kozan Ekspres Gazetesi olarak İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Sönmez ve diğer müdürlerimize de acil şifalar diliyoruz.