Anahtar Kelimeler: Topal Reçeteyi halkımız ödeyecek”

Topal, “ Reçeteyi halkımız ağır ödeyecek”

Büyük Birlik Partisi Kozan İlçe Başkanı Gürdal Topal son günlerde MHP Kozan İlçe Başkanı Nihat Atlı ile Belediye Başkanı Kazım Özgan arasında yaşanan gerilimin faturasını Kozan halkının ağır ödeyeceğini kaydetti.

Büyük Birlik Partisi Kozan İlçe Başkanı Gürdal Topal sosyal medya üzerinden Kazım Özgan ile Nihat Atlı arasında yaşanan çekişme ile ilgili olarak paylaşım yaptı. Gürdal Topal, “Kozan içine düştüğü bu buhramdan çıkmazsa reçetesini halkımız ağır olarak ödeyecek” ifadelerini kullandı.

Özellikle, Temmuz ayı meclis toplantısının ardından, Kazım Özgan ile Nihat Atlı arasındaki ipler iyice gerildi. Nihat Atlı'nın Kazım Özgan hakkında söyledikleri, Kazım Özgan cephesinin borçlanma yetkisinin verilmemesinin Cumhur ittifakından dolayı olduğunu ve araç alınmadığından dolayı hizmet yapılamayacağını açıklaması ortamı iyice germişti. İki isim arasındaki gerginliğin halka ağır faturalar çıkaracağını ifade eden Büyük Birlik Partisi Kozan İlçe Başkanı Gürdal Topal, bu çekişmeden doğan ortamı Kozan halkının kabul etmediğini belirtti.

Topal, “Cumhur İttifakı meclis üyeleri ile mevcut belediye başkanının çekişmesinden doğacak zararların milletimize fatura edilmesine karşıyım. Kazım Özgan'ın yaptığı yanlışlıklarada Cumhur İttifakı'nın yaptığı yanlışlıklarada karşıyım. Çünkü Kozanlı bu durumu hak etmiyor. Ayrıca çare halka hizmet Hakk'a hizmet anlayışı ile Büyük Birlik Partisi’ndedir” fadelerini kullandı.

Gürdal Topal'ın sosyal medya üzerinden yaptığı bu açıklamaya karşılık olarak MHP Kozan İlçe Başkanı Nihat atlı'nın ve Kozan Belediye başkanı Kazım Özgan’ın nasıl cevap vereceği merakla bekleniyor.