Tufanbeyli Emniyet Amiri ve Jandarma Komutanı’na veda yemeği

Tufanbeyli’de görev yaparken tayinleri çıkan İlçe Jandarma Komutanı Mehmet Durmuş ve ilçe Emniyet Amiri Cengiz Öztürk'e Kaymakamlık tarafından veda yemeği verildi.

Tufanbeyli Kaymakamı Ömer Sevgili’nin de katıldığı programa; Belediye Başkanı Remzi Ergü ve kurum amirleri katıldı. Jandarma komutanı ve emniyet amiri için verilen veda yemeğinde konuşan Tufanbeyli Kaymakamı Ömer Sevgili; “Birlikte olduğumuz süre içerisinde ilçemizde sağlanan huzur, güven ve uyum ortamına vesile olan İlçe Jandarma Komutanı Mehmet Durmuş ve ilçe Emniyet Amiri Cengiz Öztürk ilçemizde yapmış oldukları başarılı çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Kaymakam Ömer Sevgili, yaptıkları çalışmalardan dolayı Jandarma Komutanı ve ilçe emniyet amirine plaket takdim ederek, hayatlarında başarılı ve sağlık dolu bir ömür geçirmelerini temenni etti.

Kendileri için veda yemeği verilen Jandarma Komutanı ve emniyet amiri de Tufanbeyli ilçesinde görev yaptıkları süre boyunca, vatandaşların ve kurumların desteği ile huzur ve güvenliğin sağlandığını ifade ederek, bütün Tufanbeyli halkına teşekkür ettiler.