Anahtar Kelimeler: Üstünpark açıldı

Üstünpark açıldı

Üstünpark Düğün Salonları ve Çocuk Parkı düzenlenen muhteşem bir açılış töreni ile hizmete girdi. Açılış, siyaset ve iş dünyasını bir araya getirdi.

 

 

Işletmeciliğini Kozan Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Mustafa Sırkıntı’nın eşi Pakize Sırkıntı’nın yapacağı Üstünpark Düğün Salonları ve Çocuk Parkı açılışı Salı günü akşam gerçekleştirildi. Açılışa; Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam, Kozan Belediye başkanı Kazım Özgan, İlçe Emniyet Müdürü Ferdi büyükatak, siyasi parti başkanları, STK temsilcileri, kamu kurum ve kuruluşlarının müdür ve amirleri, muhtarlar, iş ve siyaset dünyasının önde gelen isimleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Adana Caddesi üzerinde bulunan Üstünpark Düğün Salonları ve Çocuk Parkı açılışı öncesinde Mustafa Sırkıntı ve eşi Pakize Sırkıntı konuklarını kapıda karşıladı. Açılış öncesinde Hoşkadem Camii İmam Hatibi Abdurrahman Yılmaz dua etti. Kurdele kesimi Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam ve beraberindeki protokol mensupları ile birlikte gerçekleştirildi.

“Bizim için özel bir gün”

İşletmeci Pakize Sırkıntı, açılışa katılan bütün davetlilere ayrı ayrı teşekkür etti. Pakize Sırkıntı Üstünpark Düğün Salonları ve Çocuk Parkı’nın Kozan'a ve Kozanlılara hayırlı olması temennisinde bulundu. Ayrıca, 17 Aralık tarihinin kendi aileleri için özel bir gün olduğunu da vurgulayan Pakize Sırkıntı; “Bugün bizim Mustafa Bey ile evlilik yıldönümümüz. Aynı zamanda çocuğumuzun doğum günü. Bugün yaptığımız bu açılışla birlikte hem evlilik yıldönümümüzü, hem de çocuğumuzun doğum gününü kutlamış olduk. Bizleri yalnız bırakmayarak mutluluğumuza ortak olan bütün dostlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Mustafa Sırkıntı ise, İşletmedeki büyük pay sahibi değerli eşim Pakize Hanım’dır. Düğün salonumuz ve çocuk parkımız İnşallah Kozanlılara hayırlı ve uğurlu olur. Bugünün bizler için özel bir gün olması da bizleri ayrıca mutlu etti. Başta Sayın kaymakamımız Şafak Gürçam olmak üzere, bütün dostlarımıza, arkadaşlarımıza bizleri yalnız bırakmadıkları için ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Tesis 3 katlı ve görkeml

 Üstünpark Düğün Salonları ve Çocuk Parkı 3 katlı, son derece kullanışlı bir binaya sahip olduğu, işletmenin zemin katında müdürlük, gelin ve damat için bekleme odası bulunmakta olup, çok yıldızlı otel konseptine sahip olduğu, çocukların enerjisini rahatlıkla atabileceği 300 metrekare çocuk oyun parkı alanının bulunduğu, Üstünpark Düğün Salonları ve Çocuk Parkı’nın 1. katının 600 kişilik oturma alanına sahip büyük bir düğün salonu olduğu, 2. katta ise 300 kişilik bir düğün salonu daha olduğu, işletmenin düğün, nişan, sünnet, toplu yemek ve tüm özel günlerde hizmette olacağı kaydedildi.

“Kozan’ımıza hayırlı olsun”

Açılışa katılan Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam; “Değerli mesai arkadaşımız Mustafa Bey'in değerli eşleri Pakize Hanım’ın işletmeciliğini yapacağı Üstünpark Düğün Salonları ve Çocuk Parkı Kozan’ımıza hayırlı olsun. Hizmetlerde yenilik olması her zaman iyi bir atılımdır. Bu kapsamda, hizmetin Kozan'a ve Kozanlılara hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Pakize Hanım ve Mustafa Bey'e işlerinde başarılar ve bol kazançlar diliyorum” dedi.

Salonlar ve çocuk parkı Çok beğenildi

Açılışa katılan yüzlerce davetli, Pakize Sırkıntı tarafından işletmeciliği yapılacak olan Üstünpark Düğün Salonları ve Çocuk Parkı’nın gayet güzel ve sade bir şekilde hazırlandığını söyleyerek; “Kozan'ın ihtiyacı olan bir hizmet daha açılmıştır. Bu hizmetin açılmasında Kozan'ın sevilen simalarından Pakize hanımın işin içinde olması zaten İşin güzelliğini ortaya koyuyor. Özel günlerin ve gecelerin unutulmaz bir şekilde yaşanmasına sebep olacak Üstünpark Düğün Salonları ve Çocuk Parkı’nın açılması Kozan açısından da önemli bir yere sahip oldu. Mustafa Bey ve Pakize Hanım’a Kozan’a kazandırdıkları bu hizmetten dolayı teşekkür ediyoruz” dediler.