Yorulmaz: “Bilgi, birikim ve tecrübeyle devam edeceğiz”

Fırıncılar, Tatlıcılar, Pastacılar, Lokantacılar, Kebapçılar Odası Başkanı ve Adayı Muhammet Yorulmaz; bilgi, birikim ve tecrübe ile yeni dönemde de oda üyelerie hizmet etmenin gururunu yaşayacağını ifade etti.

Kozan Fırıncılar Tatlıcılar, Pastacılar, Lokantacılar, Kebapçılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı’nın seçimi Cumartesi günü saat 10.00’da Rüyam Üstün Park Düğün Salonu’nda gerçekleştirilecek. Oy kullanacak üye sayısı 391 kişi. Muhammet Yorulmaz seçimler öncesinde Kozan Ekspres Gazetesi’ne önemli açıklamalarda bulundu. Bugüne kadar bilgi, birikim ve tecrübe ile yollarına devam ettiklerini kaydeden Muhammet Yorulmaz, odaya bağlı esnafının bütün sorunlarını çözme noktasında mücadele ettiklerinin altını çizdi.

Muhammet Yorulmaz; "8 Ocak 2022 tarihinde odamızın seçimi yapılacak. 1 Ocak ile 31 Mart arasında tüm odalar seçim yapmak zorunda. Bizde Fırıncılar, Tatlıcılar, Pastacılar, Lokantacılar, Kebapçılar, Esnaf ve Sanatkarlar Odası olarak, seçimlerimizi yapacağız ki bunu da Cumartesi günü üyelerimizin katılımı ile gerçekleştireceğiz. Başkanlığı yaptığım süre içerisinde her daim oda üyelerimizin ve diger esnafımızın derdine ortak olmak ve sorularını çözmek istedim. Nihayetinde de bunu büyük bir başarı ile gerçekleştirdik. Güzel bir ekibimiz var. Kozan fırıncılar, Tatlıcılar, Pastacılar, Lokantacılar, kebapçılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası yönetiminde ki arkadaşların hepsi birbirinden değerli. Arkadaşlarımızın teveccühü ile birlikte inşallah bir dönem daha devam edeceğiz. Yönetimimiz de belki değişiklikler olabilir. Başkanlık,  yönetim, denetim kurulu üyeliği seçimimizi Rüyam Üstün Park Düğün Salonunda gerçekleştireceğiz. Bütün üyelerimizi yapacağımız seçime davet ediyorum” ifadelerini kullandı.

 Fırıncılar, Tatlıcılar, Pastacılar, Lokantacılar, Kebapçılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Muhammet Yorulmaz, girdi maliyetlerinin arttığı şu dönemde esnafının çok zor günlerirdiğini ifade ederek, bu sorunların çözümü noktasında da projelerinin olduğunu ve çalışmaların da devam ettiğini kaydetti. Uzun yıllardan bu yana Kozan'da Fırıncılar, Tatlıcılar, Pastacılar, Lokantacılar, Kebapçılar, Esnaf ve sanatkarlar Odası Başkanlığı yaptığını ifade eden Muhammet Yorulmaz, yeni dönemde de fırıncı esnafının hak ve hukukunu korumak için ekip arkadaşlarıyla birlikte ciddi çalışmalar yürüteceklerinin altını çizdi.

Bilgi, birikim ve tecrübe ile esnafımızın  her daim yanlarında  ve emrinde olduklarını ifade eden Muhammet Yorulmaz, seçimleri yeniden kazanacağına inancının tam olduğunu da dile getirdi.