Zahide Azgın, “Gümbür Gümbür Geliyoruz”

Kozan Berberler ve Kuaförler Odası başkanlığı için 5. kez aday olan mevcut Başkan Zahide Azgın çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor. Zahide Azgın, bugüne kadar girdiği bütün seçimlerden galibiyetle ayrıldı.

Kozan Berberler ve Kuaförler Odası’nın 11 Ocak 2022 günü Anka Müzikhol’de seçimi yapılacak. Seçimler için mevcut Başkan Zahide Azgın 5. kez aday oldu ve çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor. Sadece seçim döneminde değil, periyodik aralıklarla esnaf arkadaşlarını ve oda üyelerini ziyaret eden Zahide Azgın, yeni dönemde de üyelerinin hakkını ve hukukunu savunmak için mücadele etmeye devam edeceğini açıkladı. Bugüne kadar girdiği seçimlerden bütün rakiplerini eleyerek seçimden farklı galibiyetle ayrılan Zahide Azgın’ın, bu dönemde de yeniden başkan olmasına kesin göz ile bakılıyor.

 Oda üyeleri, Zahide Azgın’ın üyelere karşı olan sorumluluğunu harfiyen yerine getirdiğini ifade ederek, desteklerinin Zahide Azgın’dan yana olacağını ifade ediyorlar.

Zahide Azgın Kozan Ekspres Gazetesi’ne yaptığı açıklamada; "Bildiğiniz gibi odamız başkanlık makamının seçim zamanı gelmiş bulunmaktadır. Seçimlerde aday olmak her üyemizin en demokratik hakkıdır. Bizler, ahilik kültüründen geliyoruz. Seçim döneminde de ahilik kültürüne yakışır tavırlar gösterilmesini temenni ediyoruz. 11 Ocak 2022 Salı günü saat 10.00’da otogar üstü Anka Müzikhol’de yapılacak olan Berberler ve Kuaförler Esnaf Odamızın olağan genel kurulunda mevcut başkan ve yönetim kurulumun adına tekrar adayım. Değerli üyelerimizin desteklerini bekliyorum” İfadelerini kullandı.

Zahide Azgın ayrıca yaptığı açıklamada, 5. kez aday olduğunu 2010 yılında yapılan seçimlerde şu anki mevcut başkan adayını bir farkla yenmediğini, daha fazla fark attığını ifade etti. Bugüne kadar hiçbir seçimi bir farkla kazanmadığının altını çizen Zahide Azgın, seçimlerin barış ve demokratik bir ortamda geçmesini temenni ettiğini sözlerine ekledi. Berber ve kuaför esnafının her türlü hak ve hukuku için gece gündüz demeden çalışmalarına devam edeceğini ifade eden Zahide Azgın, üyelerin ve esnafların acısında tatlısında her zaman yanlarında olmaya devam edeceğini kaydetti.