Anahtar Kelimeler: Zararsız; “Lider olmaya hazırız”

Zararsız; “Lider olmaya hazırız”

Ankara'da gerçekleştirilen Kooperatifler Fuarı’na Binboğa Bal Kooperatifi olarak katılan Başkan Emrah Zararsız; “Bal pazarında lider olmaya hazırız” dedi.

Ankara Ticaret Odası Congresium'da fuarın açılmasının ardından 171 kooperatif arasında yerini alan Binboğa Bal Kooperatifi ziyaretçi akınına uğradı. Türkiye'de bal satışı noktasında ikinci sırada bulunan Kozan’ın gururu Binboğa Bal Kooperatifi fuarın gözde kooperatifleri arasındaki yerini aldı.

4 gün süren fuarda Binboğa Bal Kooperatifi standı birçok isim tarafından ziyaret edildi. Ziyaretçiler, Binboğa Bal’dan duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Binboğa Bal Kooperatifi standını ziyaret eden isimler arasında; Milli Savunma Bakanlığı Genel Müdürü İsmail Altıntaş ve Paşa Ahmet Çakı, Kozan eski Kaymakamı İzzettin Sevgili, Bakan Yardımcısı Sezai Uçamak, Kozan Ticaret Odası Başkanı Mustafa Kandemir gibi isimler yer aldı.

Türkiye'de bal pazarında büyük bir potansiyele sahip olan Binboğa Bal, bal pazarında lider olmaya hazırlanıyor. Kooperatif Başkanı Emrah Zararsız gazetemize yaptığı açıklamada; “4 günlük fuar boyunca bizleri ziyaret ederek yalnız bırakmayan herkese teşekkür ederiz. Birbirinden değerli misafirlerimizin Binboğa Bal’ı beğenmesi bizleri ayrıca mutlu ediyor. Türkiye'de bal pazarında Lider olma yolunda ilerliyoruz. Bal pazarında Türkiye ikincisi olmamız bizleri mutlu ediyor. Birinci sıraya yerleşmek için hiçbir sorunumuz kalmadı. Kozan bal üretimi ile Türkiye'nin en büyük marka şehri olacaktır. Kalitenin ve güvenin temsilcisi olmaktan dolayı ayrıca mutluyuz. Binboğa Bal Kooperatifi’nde göreve geldikten sonra markalaşma yolunda büyük adımlar attık. Kozan'ın gelişmesi ve geliştirilmesi noktasında da çalışmalarımız sürüyor. Arıcılarımızla ve tüm Kozanlılarla gurur duyuyoruz” dedi.

Binboğa Bal Kooperatifi’nin fuardaki standını gezen misafirler, Binboğa Bal’ın kalitesinden dolayı büyük bir öneme sahip olduğunu belirterek, bu kalite de emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ettiler.