Özcan ALADAĞ


KOZAN MİLLET BAHÇESİ VE KAZIM ÖZGAN

Önceki gün Kozan’a giderek Belediye Başkanı Kazım Özgan ile görüşme fırsatını yakaladık. Kozan’da son dönemde yapılan hizmetler konusunda bilgi sahibi olduk.


Önceki gün Kozan’a giderek Belediye Başkanı Kazım Özgan ile görüşme fırsatını yakaladık. Kozan’da son dönemde yapılan hizmetler konusunda bilgi sahibi olduk.

Elbette Saadet Partisi’nden belediye başkanı olan Kazım Özgan’ın kısıtlı imkânlar ile yapabileceği fazlaca önemli hizmetleri yani yatırım adına büyük meblağları içeren hizmetleri yapma şansı yok…

Kısıtlı imkanlar ile hizmet etmeye çalıştığının altını çizen Kazım Özgan yıllarca çocukluğumun geçtiği Millet Bahçesi’ni yeniden insanların kullanımına açıyor olmasını da yerinde görerek değerlendirme fırsatımız oldu.

Millet Bahçesi’nin içerisine bir dönem belediye fırını yapılmıştı. Sonrasında Kültür Merkezi inşa edildi. Şimdileri de Kültür Merkezi’nin etrafındaki şehrin ciğeri olarak nitelendirilebilecek alana Millet Bahçesi yapılmaya başlanılmış.
Park ve Bahçeler Müdürlüğü’de kısa zamanda alanı yeşillendirip değerlendirmişler. Emeği geçenlere teşekkür etmek lazım diyerek her kim ki Kozan’a hizmet edebilme şansı yakalıyor ise onu da takdir etmek gerekiyor.

Kozan Kalesi’nde önemli projeler başlatılacağının müjdesini aldık. Belediye meclisinde çoğunlukta olmayan Kazım Özgan’ın her projeyi meclisten geçirmesi de kolay olmuyor.

Kozan’daki izlenimlerimizi ileriki günlerde okuyucularımıza haberlerimizle duyuracağız. Yapılan hizmetlerde partizanlıktan öte Kozan’ın yararına olan her hizmette katkıları olmaları adına meclis üyelerinin destek vermeleri gerektiğini belirterek soluklanalım.

Kazım Özgan’a da misafirperverliği adına teşekkür edelim.